S.S.S

1. Gramaltın Nedir ?

İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. güvencesi ile 24 ayar ve 995 / 1000 saflıkta sertifikalı olarak üretilen işlenmemiş tescilli minik külçe altınlardır.

2. Çeşitleri Nelerdir?

Kredi kartı büyüklüğündeki boyutuyla kolay bir şekilde taşınabilen ve saklanabilen GRAMALTIN, 7 farklı gramajda satışa sunulmaktadır;1,2.5,5,10,20,50 ve 100 gram olarak üretilen gramaltınların ambalaj boyutları aynı olmasına rağmen minik külçelerin büyüklüğü (altınının boyutu ve ağırlığı) değişmektedir.

3. GRAMALTIN satış fiyatları neye göre belirleniyor?

Fiyatlar uluslararası altın borsalarındaki değişikliklere göre anlık olarak hareket etmekte olup farklı gramajlarda farklı fiyatlar oluşmaktadır.

4. GRAMALTIN'ı nerede ve nasıl nakite çevirebilirim?

GRAMALTIN 24 ayar ve 995 / 1000 saflıkta olduğu için nakite çevirirken sorun yaşanmamaktadır. GRAMALTIN'larınızı sarrafiyeler, kuyumcular ve döviz bürolarında anında nakite çevirebilirsiniz.

5. İnternetten GRAMALTIN almak güvenli midir?

SSL (Secure Socket Layer) ile şifrelenen ödeme sayfalarımız aracılığıyla cephaneci.com üzerinden kredi kartı veya havale seçeneklerinden birini seçerek güvenli bir şekilde alışverişinizi sonuçlandırabilirsiniz.Kredi kartı bilgileriniz İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. tarafından 2048 bit ile şifrelenerek bankaya gönderilmekte ve hiçbir koşulda saklanmamaktadır.

6. Teslimatlarınızın güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Siparişleriniz anlaşmalı kargo firmasıı ile sigortalı olarak adresinize gönderilmektedir. Kargolarınız sadece alıcı kişiye teslim edilmektedir.